Zwiedzanie

Nasze Muzeum

Muzeum Młynarstwa i Rolnictwa w Osiecznej to unikatowy kompleks trzech zabytkowych wiatraków z XVIII wieku, to właśnie tutaj w malowniczej scenerii można poznać historię wiatraków, maszyn rolniczych oraz przedmiotów codziennego użytku z czasów minionych. Zapewniamy, iż podczas wizyty w naszym Muzeum, grupa wyspecjalizowanych osób oprowadzi Państwa po całym kompleksie muzealnym, zapewniamy:

Przyjazne koty na terenie Muzeum oraz zagrodę z owieczkami.

Zwiedzanie wiatraków oraz stałej ekspozycji znajdującej się w ich wnętrzach.

Klimatyczną kawiarenkę z produktami regionalnymi, rękodziełem i pamiątkami.

MAPA DOJAZDU DO MUZEUM

Dodatkowe atrakcje

Ponadto za dodatkową opłatą, każdy z uczestników wycieczki, może otrzymać świeżo wypieczony bochenek chleba z wypieku tradycyjnego. Oferujemy również przejażdżkę zabytkowym traktorkiem po terenie muzeum. Organizujemy  lekcje historii oraz warsztaty, a specjalnie z myślą o najmłodszych współpracujemy z doświadczonymi animatorami kultury.

Nasza Kawiarenka

Teren Muzeum wraz z parkingiem są monitorowane przez 24h, na zwiedzających czeka przestronny parking samochodowy oraz stojaki rowerowe, oczywiście posiadamy również zaplecze socjalne i sanitariaty. Po każdym zwiedzaniu istnieje możliwość zakupu pamiątek oraz odpoczynek przy kawie i świeżym cieście w naszej muzealnej kawiarence.

KONTAKT Z NAMI